Bitdefender kaldırma

 Bitdefender nasıl kaldırılır?

 Bitdefender programını bilgsayarınıza kurduğunuzda ve sonradan kaldırmak istediğinizde çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz.  Programlar ve Özellikler / Program Ekle - Kaldır ekranlarından  Bitdefender ürünlerinden birini kaldırmak istediğinizde bazen hata alabilirsiniz.

Aşağıda Bitdefender Antivirus Plus kaldırma, Bitdefender Internet Security kaldırma, Bitdefender
Total Security kaldırma işlemlerinin nasıl yapılması gerektiğini bulabilirsiniz.

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bitdefender  nasıl kaldırılır?

    Çeşitli sebeplerden, örneğin kasma, yavaşlama gibi sorunlardan dolayı Bitdefender'ı kaldırmak isteyebilirsiniz.

    Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Internet Security , Bitdefender
    Total Security ürünlerinden birini yüklediğinizde ve sonra kaldırmak istediğinizde sorun yaşıyorsanız, Bitdefender kaldırma aracını kullanabilirsiniz.

    Bitdefender kaldırma aracı (Bitdefender uninstall Tool) Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Internet Security , Bitdefender
    Total Security programlarını kaldırmak için tasarlanmış özel bir programdır.  Bitdefender kaldırma aracı ücretsiz bir programdır

    Güncel bir Bitdefender kullanıyorsanız, yani son zamanlarda indirme yaptıysanız

    Bitdefender kaldırma aracını buradan indirebilirsiniz.

    Daha eski sürüm (2013) Bitdefender ürünü kullanıyorsanız, yani aşağıdaki programlardan birini kullanıyorsanız

    • Bitdefender Antivirus Plus 2013
    • Bitdefender Internet Security 2013
    • Bitdefender Total Security 2013
    • Bitdefender Antivirus Free Edition

    Bitdefender kaldırma 2013 aracını buradan indirebilirsiniz.

    Daha eski sürüm (2012) Bitdefender ürünü kullanıyorsanız, yani aşağıdaki programlardan birini kullanıyorsanız

    • Bitdefender Antivirus Plus 2012
    • Bitdefender Internet Security 2012
    • Bitdefender Total Security 2012

    ​Bitdefender kaldırma 2012 aracını buradan indirebilirsiniz.

    murat murat (12492)