bitexen güvenlir mi?

Son dönemde bitexen kripto para birimi her yerde karşıma çıkıyor. Yeni üye olanlara 5 exen veriyorlarmış. Şuanda 1 Exen 17TL civarında. 85-90TL para ediyor.  Anlamadığım şey şu nasıl herkese böyle para dağıtabiliyorlar? Üye olsam bu 90TL yi çeksem hemen bir zararım olur mu?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Exen binlerce koinden biri. Türkiye'deki bir firma tarafından üretiliyor. Son bir kaç gündür fiyatı çok yükseldi.  Ekşi sözlük ortamlarda kolay yoldan para kazanmaya çalışan kişiler tarafından sürekli referanslı linkleri paylaşılıyor. Sanırım bu sebepten sosyal medyada fazlaca önümüze çıkmaya başladı.

    Üyelik için adres ve kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyor.

    Üyelik için

    • Telefon onayı
    • E-devlet üzerinden ikametgah
    • Kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafı

    gerekiyor. ÜYe olurken bu bilgileri aklınızda tutun.

    Şöyle bir durum var. Size 5 exen veriliyor, bu doğru fakat TL çekmenin bedeli de 5 exen. Yani siz hemen parayı çekeyim derseniz 5 exen ödemeniz lazım. Yani size bir şey vermiyor aslında. Ayrıca hesaba en az 1 TL para yatırmanız gerekiyor.

    hakan hakan (15424)