bitminer.io hakkında bilgi almak istiyorum

arkadaşlar aranızda siteyi bilen varsa bana yardım ederse sevinirim ben araştırdım bu siteyi buldum sitede 5 bitcoin altı sınırı varmış almamız için ben 5 bitcoini çoktan geçtim fakat çekemiyorum bu site gerçekmi ona dairde bir fikrim yok gerçekse onu nasıl çeke bilirim veya çeke bilmesemde başka şekilde steam'e falan nasıl aktara bilirim cevap bekliyorum teşekkürler

nizi666 nizi666 (179)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bitminer.io yeni duydum sitesine baktım. Çekim alt limiti olarak 0.005 BTC göstermişler.

    Fakat bitcointalk.org sitesinde bitminer.io için aldatmaca olduğuna dair 16 sayfalık bir tartışma var.  Yine pek çok sitede ponzi olduğuna dair bilgiler var.  Ponzi, yatırımcılara kendi paralarından geri dönenle veya sonraki yatırımcılardan gelen paralarla ödemenin yapıldığı bir dolandırıcılık yöntemidir.[wiki]

    Okuduklarımdan sonra site bana güvenilir gelmedi.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • zahmet etmişsiniz hocam çok teşekkür ederim nizi666 6 yıl önce
    • Biz de bir şeyler öğrendik sayende @nizi666 hakan 6 yıl önce
    • :) @hakan nizi666 6 yıl önce