Blackberry silinen mesajları geri getirme

Blackberry telefonda silinen mesajları geri getirmek mümkün mü?

Blackberry silinen mesajların geri getirilmesi için bir çözüm sunuyor mu?

Yedeğim olmadığı halde silinen mesajları geri getirebilir miyim?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Blackberry telefonlarda mesajları sildiğinizde telefondan tamamen silinmektedir. Bu nedenle mesajları normal yollar ile geri getiremezsiniz.

    Blackberry telefonlarda silinen mesajları geri getirmek için telefonunuzda Blackberry Protect isimli uygulama bulunmalıdır. Bu uygulama sayesinde yedeklemelerin sıklığını ayarlayarak mesajlarınızın yedeklerini de alabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman Blackberry telefonunuzda silinen mesajlarınızı geri getirebilirsiniz.

    Aynı durum rehberinizde kayıtlı olan numaralar için de geçerlidir. Alacağınız yedek sayesinde silinen numaraları da geri getirebilirsiniz.

    utkubayat utkubayat (885)