BlitzBlank nedir, nasıl kullanılır?

BlitzBlank nedir?

BlitzBlank nasıl kullanılır?

BlitzBlank nereden indirilir?

BlitzBlank ne işe yarar?

alattin alattin (16984)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    BlitzBlank nedir? BlitzBlank ne işe yarar?
    BlitzBlank gelişmiş bir sistem yönetim aracıdır. BlitzBlank ile dosya, klasör silebilir,
    kayıt defteri girdilerini, değerlerini silebilirsiniz.

    BlitzBlank özellikle Malware gibi zararlıların kilitlediği kayıt defteri girdileri, dosyaları
    silmek için kullanılabilir.

    BlitzBlank ayrıca dosya, kayıt defteri girdisi silme gibi işlemler için script oluşturabilme
    yeteneğine sahiptir.
    Dosya yanında klasör ve çoklu dosya silme gibi özellikleri vardır.

    Özellikle malware, virüs temizleme gibi işlemlerde oluşturulacak script dosyaları ile
    kullanıcı kolayca hata yapmadan silme, temizleme işlemlerine yönlendirilebilir.

    Teknik bilgisi yeterli olmayan kullanıcılar hazırlanan script dosyaları ile virüs ve malware
    yazılımlardan kurtulabilir.

    BlitzBlank güvenilir mi?

    BlitzBlank güvenilir bir programdır. Fakat uzmanların hazırladığı scriptler kullanılmalı veya teknik bilgisi yüksek kişiler tarafından kullanılmalıdır. Aksi takdirse sistemde ciddi sorunlara yol açabilir.

    BlitzBlank nereden indirilir?

    BlitzBlank indir adresinden BlitzBlank programını indirebilirsiniz. Boyutu oldukça kısa ve ücretsiz bir programdır. Yaklaşık boyutu 1MB civarındadır.

    BlitzBlank Nasıl kullanılır?

    1. BlitzBlank indir adresinden programı indirin.
    2. BlitzBlank kurulum gerektirmeyen bir programdır. İndirdiğiniz BlitzBlank.exe dosyasını çift tıklayarak çalıştırın.
    3. BlitzBlank iki ana ekrandan oluşur: Designer ve Script
      Designer
      alanında silinecek, taşınacak tür ve objeler seçilerek bir script oluşturulabilir.
      Script ekranında daha önce hazırlanmış scriptler çalıştırılabilir.
      BlitzBlank Nasıl kullanılır?

    BlitzBlank ile script nasıl çalıştırılır?

    1. BlitzBlank programını çalıştırın.
    2. Script sekmesine tıklayın.
    3. Scripti orta alandaki büyük boş beyaz alana yapıştırın
    4. Execute now tıklandığında script çalıştırılır.
      BlitzBlank ile script nasıl çalıştırılır?

    BlitzBlank özellikle uzmanim.net üzerinde anlatılan işlemlerde rahatlıkla kullanılabilir. Teknik bilgisi yeterli olmayan kullanıcılar ön tanımlı script kodları ile sorunlarına çözüm bulabilirler.

    alattin alattin (16984)
    8 yıl önce cevaplandı

      Alattin , scriptleri nereden bulucağız onuda cevaplarmısın yada ben konuyu yanlış anlamış olabilirim bilmiyorum. Biraz daha az karmaşık dille anlatabilir misin?

      mertmermer mertmermer (1)