Blog sayfam tarayıcıda neden bu şekilde gözüküyor

Resimde sorunumu anlattım sizlere
http://i.hizliresim.com/yN9RgL.png

efeoztas06 efeoztas06 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Resimde bakıldığında blog sayfanız üzerinde yazdığınız bir yazıyı Google Plus hesabınıza eklemişsiniz ve aramalarda Google Plus sayfanızdaki yazı bulunmuş.

    Google, Google Plus üzerinde paylaşılan yazıları daha hızlı indexleyebilir.Bu durumu kendi blogspot adresimde de yaşıyorum.Google Plus üzerinde paylaşılan yazılar daha hızlı index alıyorlar.Sizde arama sonucunda blogspot adresinizdeki yazıyı değil Google Plus üzerinde paylaşıtığınız yazınızı bulmuşsunuz gibi gözüküyor.Bu durumda kullanıcılar Google Plus hesabınıza girecek ve yine Google Plus köprüsü ile blogunuza erişecektir.Bu durumda sizin zararınıza değil kârınıza olacak.

    Ayrıca Google hesabınızla giriş yapılmanın ardından arama yaptıysanız bu durum ile karşılaşabilirsiniz.Şuanda test amacıyla Google üzerinden arama gerçekleştirdim ve Google Plus hesabı üzerinden yazıya ulaşamadım.Farklı tarayıcı üzerinde araştırma yaparak test edin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      farklı tarayıcıdan denedim blog sayfam hiç çıkmadı ne yapabilrim ?

      efeoztas06 efeoztas06 (6)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Blog sayfanız hiç çıkmadı ise Google üzerinde daha aşağı sıralarda olabilirsiniz. Eğer çok yeni paylaştı iseniz de indexlenmemiş olabilirsiniz. Buradaki adrese gidin http://blogsearch.google.com.tr/ping ve blog adresinizi boşluğa yapıştırın.Bu indexlemeyi hızlandıracaktır.Şu da varki eski bir konuyu blog adresinizde paylaştığınızda üst sıralara çıkmak zor olacaktır.Hiçbir blog da olmayan bir konu paylaşırsanız sitenizin hit i artar ve daha üst sıralara çıkmış olursunuz. ismailsarp 7 yıl önce