blog sayfamda tıkladığımda başka sayfa açılıyor

www.lerzankaradan.com sitesinin sahibiyim. Son bir haftadır önce arkadaşlarım uyardı sitende virüs uyarısı alıyoruz diye şimdi bazen ben de tıkladığımda başka bir sayfa açıyor neden olduğunu bilemiyorum ve çözemedim de ne önerirsiniz

lerzankara lerzankara (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sitenin, Yetkilileri ile görüş .com sitesini nerden açtıysan onun sahibi ile görüş bendede böyle bir sorun vardi sitemde başka siteler geliyordu

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Muhtemelen web site kurucuları kendi web sitelerini'de tanıtımını yapmak için backlink vermiştir. Yani şöyleki bildiğiniz üzere google'da üst sıralara çıkmak için seo çalışması yapılır ve bu seo çalışmasında en önemli etekenlerden biri backlink almaktır. Web sitenizi kim kurduysa muhtemelen bu şekilde düşünüp hareket etmiştir. Web site kime yaptırdıysanız onunla görüşün derim. -Ki zaten web sitenizin kaynak kodlarını incelediğimde blooger'dan hazır scriptler'den yararlanılmış bir web site gibi duruyor. Yani hazır script olduğu için ve ücretsiz kullanıyorsanız çeşitli reklamlar'da veriyor olabilir.

      notify notify (538)
      6 yıl önce cevaplandı

        Sitenizde virüs yok.

        https://sitecheck.sucuri.net/results/www.lerzankaradan.com/

        linkinden kontrol edebilirsiniz.

        Sizde açılan sayfanın ekran görüntüsünü yollarsanız çok iyi olur.

        alattin alattin (16984)