Blogger ads.txt ekleme nasıl yapılır?

Blogger ads.txt ekleme yapmak istiyorum. Google'dan mail aldım blogger sitenize ads.txt ekleyin yazıyor. Blogger ads.txt ekleme nasıl yapılır?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Blogger ads.txt ekleme işi son derece basit bir işlem. Şu adımları takip ederek ads.txt eklemeyi gerçekleştirebilirsin

    1. Blogger sitene kullanıcı adın ve şifrenle giriş yap.
    2. Daha sonra Blogger paneli üzeride şu yolu izle
      Ayarlar > Arama Tercihleri
    3. Kazanç sağlama başlığında Özel ads.txt seçeneğinin yanındaki Düzenle botununa bas.
    4. Bu karşına bir metin kutusu açacak oraya senin ads.txt dosya içeriğini kopyala
      Örneğin
      google.com, pub-XXXXXXXX, DIRECT, f18c47fec3962fe0

      Daha sonra değişiklikleri kaydet butonuna bas.

    Artık Blogger üzerinde ads.txt dosyan etkin demektir.

    alattin alattin (16999)