Blogger'da anket nasıl eklenir?

Google Blogger açıp, anket eklemek istiyorum. Google'de arama yapanlar siteyi bulup oy kullansın.

Koca forumda tek kimse yok mu?

kowo kowo (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bildiğim kadarı ile Blogger'da anket desteği yok takip ettiğim bloglar hep Google Formlar kullanarak anket hazırlıyor sende o şekilde istediğin anketi hazırlayıp yazına ekleyebilirsin.

    Google Formlar

    musakose musakose (105)
    5 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle "Koca forumda tek kimse yok mu?" diye sitem etmen manasız. Sorun gözden kaçabilir, bu durumda sorunu düzenleyerek ana sayfaya düşürebilir ve tekrardan birilerinin görmesini sağlayabilirsin.

      Kaldı ki her soruna cevap da alamayabilirsin. 4 soru sormuşsun, 0 cevap vermişsin.  Bu da demek oluyor ki sen kimseye yardımcı olmuyorsun. Bu da sitem etmeni haksız çıkarır.

      Sorune gelirsek, blogger'dan anlamam ama senin için araştırdım.

      Blogger'a nasıl anket eklenir?

      1. Blogger yönetim panelinde soldaki bölümden Yerleşimi tıkla.
      2. Anket eklemek istediğin yerdeki Gadget Ekle linkine tıkla.
      3. Açılan Gadget Ekle sayfasından Anket'i seç.
      4. Anketi Yapılandır sayfasında Soru ve Yanıtları gir.
      5. Kaydet'i tıkla

      Blogger'a anket eklemiş oldun.

      hakan hakan (15424)