Blogger' da (Blogspot) dili Türkçe olarak seçmeme rağmen dil ingilizce kalıyor.

Blogger (Google'nin blog sitesi) 'da dili Türkçe yapıyorum. Ama sitenin dili İngilizce olarak kalıyor. Sadece sitenin yazıları ingilizce (save, update,close,revert to draft vb.). Ama yazıyı yayınladığımda normal bir okuyucu gibi siteye girildiğinde site Türkçe. Nasıl çözebilirm? Yardımcı olursanız sevinirim...

kali kali (6)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kullandığın temanın tam olarak Türkçe desteği olduğuna emin misin?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      teşekkür ederim ondan kaynaklıymış...

      kali kali (6)