Blogger da JQuery kodu nasıl çalışır?

Google blogspot ta bulunan sayfama jquery kodu eklemek istiyorum. Acaba bunu nasıl yapabilirim?

<script type="text/javascript" src="SCRIPT_URL_ADRESI.TXT" />

bu tarz bir kullanım işe yaramadı.

elessar elessar (65)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    <script>
        function UzmanimNet ()
        {
            if (typeof jQuery === "undefined") {
                alert ("jQuery tanimsiz.");
            } else {
               alert('calisti');
            }

        function LoadJQuery ( onload )
        {
            if (typeof jQuery !== "undefined") {
                if ( typeof onload !== "undefined" ) script.onload = onload;
            } else {
                var script = document.createElement('script');
                if ( typeof onload !== "undefined" ) script.onload = onload;
                script.src = "//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.10.2/jquery.min.js";
                script.async = false;
                document.head.appendChild(script);
            }

        LoadJQuery( function () { UzmanimNet () });

    </script>

    Blogger 'da Jquery çalıştırmak için yukarıdaki javascript kodunu HTML tarafa yerleştirin.

    Test ettim sorunsuz çalışıyor. UzmanimNet() sizin yapmak istediğiniz javascript kodlarını içermeli. Örnek metod.

    cemphp cemphp (651)