Blogger'da Kayıtlar arası boşluğu azaltma/büyültme nasıl yapılır?

örnek

yukarıda görüldüğü üzere blogger'da kayıtlar arası boşluğu bir türlü ayarlayamadım. bir birlerine yakınlaştırmak istiyorum. şimdiden teşekkürler.

zeykurvalekov zeykurvalekov (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Blogger yönetim panelinden Şablon/Html'yi düzenle kısmına girin. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra CTRL+F tuşlarına basarak aşağıdaki kodu aratın.

    ]]></b:skin>

    Kodu arattıktan sonra kodun hemen üst kısmına aşağıda bulunan kodu yapıştır ve  Şablonu Kaydet butonuna tıklayarak işlemi sonlandırın

    .post {
    margin: 0 0 10px 0;
    }

    10px yazan değeri kafana göre ayarlabilirsin

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • merhaba, ilginiz için teşekkür ederim. kullandığım tema; http://olivia-themexpose.blogspot.com.tr/ verdiğiniz komutları uyguladım fakat bir değişiklik olmadı. zeykurvalekov 7 yıl önce
    • Sorununuz temadan kaynaklanıyordur büyük ihtimalle tahatugyan 7 yıl önce

    Sorun çözüldü, teşekkürler @tahatuygan ;)

    zeykurvalekov zeykurvalekov (3)