Blogspot siteme virüs bulaştı

merhabalar, siteme aldığım reklamlardan dolayımı bilmiyorum ama şuan blog siteme girince herhangi bi yere tıklayın reklam olarak görüyor başka sekme açıyor, sanki html altına ben reklam gizlemişim gibi ama bununla hiç alakam yok, reklamlar zaten belli yerlerinde ve bu dün başladı. eskiden böyle bişey yoktu.

anlayan biri varsa nasıl temizlerim bunu yardımcı olabilirse sevinirim.

blog sitem: http://seo makale yazari.blogspot.com

adblock kapatarak bakarsanız daha iyi anlarsanız, birisi 3 farklı reklam türü eklemiş. kafayı yiyecem, beni takip edenler hitlerim filan azalmaya başladı bunun yüzünden. yardım ederseniz çok sevinirim. teşekkürler.

ted1905 ted1905 (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    anlaşılan kimse bulamadı ama ben çözdüm. yinede sağolun :)

    ted1905 ted1905 (16)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bu tür yukarı oylamalar uzmanim.net kurallarına aykırıdır. Bu cevap kime fayda sağlıyor? Ortada cevap yok. alattin 7 yıl önce
    • @ahmetsamil lütfen uzmanim.net kurallarını gözden geçirin. alattin 7 yıl önce