Blogspot'ta site görünümünü nasıl değiştiririm?

Arkadaşlar biliyorsunuz gmail açınca blogspotta blog açabiliyoruz.Bir blogspot gördüm tıklayınca bildiğimiz websitesi açıldı.Ben yapmaya kalkınca blogspotun çerçevesi içinde birşeyler oluyor.Size sorum:Blogspotumu website yapmak istiyorum anlattığım gibi çerçevesiz bir şekilde.Bunu hangi ayarla yapabilirim?

sapphire sapphire (66)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güncel arkadaşlar hala arıyorum yardımcı olur musunuz?

    sapphire sapphire (66)
    6 yıl önce cevaplandı

      Çerçevesiz bir şekilde derken kastettiğiniz şey nedir? Daha fazla detay (mümkünse ekran görüntüleri) verebilir misiniz?

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Normal bir site gibi diyorum sapphire 6 yıl önce
      • Bildiğim kadarıyla blogspot'ta izin verilen belirli temalar var. Bunları kullanabiliyorsunuz.. Tam olarak anlamamakla beraber izin verilen temalar dışında herhangi bir değişiklik yapılmadığını zannediyorum. @sapphire omercik 6 yıl önce