Blue Stack yükleme hatası - Failed to extract runtime data. Error 2

Windows 8 kullanıyorum. Bluestack yüklerken Blue Stack yükleme hatası alıyorum. Hata mesajı Failed to extract runtime data. Error 2 .

Failed to extract runtime data. Error 2  hatasının çözümü nedir?

kullanici177802 kullanici177802 (1)
9 yıl önce sordu

  • Bilgisayarın Donanım (RAM,HDD,Ekran Kartı) Değerlerini ve BlueStack'e nekadar Ram nekadar HDD bölümü ayırıyorsunuz feritarslan 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Failed to extract runtime data. Error 2hatasını almanın sebebi indirmiş olduğun Bluestack dosyası hatalı inmiş. Bluestack'i tekrar indir. Mümkünse önce modemini kapat - aç. Sonra başka tarayıcı üzerinden (chrome yerine örneğin firefox) Bluestack indir. Sorun düzelecektir.

murat murat (12492)