Bluesatacks'ta Whatsapptan Gelen Görüntülü Mesajlar Hangi Klasöre Gidiyor?

Merhaba arkadaşlar ben Wahatsap kullanıcısıyım.Telefonum bozulduğu için bilgisayırıma Bluestacks indirdim ve Whatsapp'ı bilgisayardan kullanmaya başladım.Fakat arkadaşlarımdan gelen görüntülü mesajlar bilgisayarımda hangi klasörde kaydolduğunu bir türlü bulmadım.
Bu konuda bir bilgisi veya fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olmalarına çok sevinirim.

ykpcftc ykpcftc (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba belgelerim klasörünün içinde bluestack diye bir klasör vasrdır onun içinde whatsapp vardır ve whatsapın içinde whatsapp image, whatsapp video, whatsapp audio diye klasörler vardır bunların içerisine bakınız orada olması gerek saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)