Bluestack 2 Clash of Clans siyah ekran sorunu

x64 işletim sistemine sahibim. Bluestack 2 kurdum clash of clans oynamak için oyunu açıyorum siyah ekranda kalıyor baktım bazı yerlere regedit>HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Bluestacks>Guests>Android>Memory kısmına ondalık yaptırıp 500 yazdırılıyor fakat bu sorunuma çözüm getirmiyor. Bluestack tamemen kapalı yapıyorum bu işlemide. Bir önerisi olan var mı ?

bcsevimli bcsevimli (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    BlueStacks yerine farklı bir Android emulatörü kullanmayı deneyebilirsin. Şahsen BlueStacks kadar başarılı bulduğum Nox App Player'i tavsiye ederim.

    Nox App Player nedir? Nox App Player nasıl kullanılır? linkine tıklayarak detaylı bilgi öğrenebilir ve indirebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      @farurhenho gerçekten başarılı tavsiyeniz için teşekkürler.

      bcsevimli bcsevimli (1)