Bluestacks 10 mu yoksa Bluestacks 5 mi indirmeliyim? Arada ne fark var?

Bluestacks indirmek istiyorum. Bluestacks.com sitesine gittiğimde indirme bölümünde Bluestacks 10 indir ve Bluestacks 5 indir var.  Daha önce sadece Bluestacks indiriyordum. Şimdi karşıma Bluestacks 10 ve Bluestacks 5 çıkında hangisini indirmem gerekiyor anlamadım.

Bluestacks 10 ve Bluestacks 5 arasında ne fark var? Bluestacks 10 mu yoksa Bluestacks 5 mi indirmeliyim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bluestacks 10 ya da diğer adı ile Bluestacks X, Bluestacks firmasının bulut tabanlı Android uygulama hizmetidir.  Bluestacks 10 da uygulamalar bilgisayara indirilmez. Aslında Bluestacks 10 uygulama en iyi bulut sunucuda mı yerelde mi çalışır karar verir. Eğer bulut ortamında çalışır derse uygulamayı indirip pc ye kurmaz.

    Bluestacks 10  ya da diğer adı ile  Bluestacks X,  sistem özelliklerine, internet hızına ve diğer değerlere bakar. Duruma göre oyun ya da uygulama bulut sunucuda mı yoksa pc de mi en iyi çalışır buna bakar ve ona göre işlem yapar.

    Bluestacks 10  ya da diğer adı ile  Bluestacks X size bulut sunucuda bir depolama alanı verir ve uygulama, oyunlar bu alana yüklenir.

    Bluestacks 10  ya da diğer adı ile  Bluestacks X ücretsiz bir hizmettir.

    Bluestacks 5 bildiğimiz klasik Android emülatörüdür. Android oyunları cihaza indirilir ve cihazda depolanır.

    murat murat (12492)