BlueStacks 3 "son sürüm zaten yüklenmiş" sorunu

Bluestacks'ın eski bir sürümünü kullanırken son sürümü(BlueStacks 3) kendi sitesinden yüklemeye çalıştığımda ek'e bıraktığım görüntüde ki hata ile karşılaştım. Ufak bir araştırmamın ardından bulduğum çözümleri denedim fakat değişen hiçbir şey olmadı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

sakali sakali (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Böyle bir hata veriyorsa bu durumda eski sürümü (mümkünse IObit Uninstaller gibi bir program yardımıyla) kalıntı dosyalarıyla birlikte tamamen kaldırıp daha sonra son sürümü kurmalısınız. Probleminiz çözülecektir diye düşünüyorum.

    11 Eylül 2017 güncelleme:

    İlk çözüm işe yaramadıysa şunu deneyin

    • Regedit'i açın
    • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ yolunu takip edin. SOFTWARE başlığı altında BlueStacks diye bir şey olacak, onu sağ tıklayıp silin
    • Daha sonra BlueStacks'i tekrar kurun
    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    Hocam cevap biraz geç oldu şu sıralar bilgisayara oturmaya pek fırsatım olmuyordu. İOBit Uninstaller'ı kurdum ancak programın hiçbir noktasında Bluestacks'e rastlayamadım. Yardımlarınız için teşekkürler.

    sakali sakali (1)