Bluestacks 5'de FPS nasıl arttırırım? BlueStacks FPS artırma yolları

Ayarlardan CPU'yu 1 yaptım çünkü 2 çekirdeğim var. Belleği 3 yaptım. Saniyelik görüntü sayısını 240 yaptım ama FPS 20.

bozkurt2010 bozkurt2010 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2 çekirdek, 3 GB RAM yetersiz BlueStacks 5'de yüksek FPS alman için. Hangi oyunda olduğuna bağlı değişiyor. Saniyelik görüntü sayısını (FPS-Frame Per Second) 240 yapman bir şeyi değiştirmez sonuçta sistemin o FPS'e ulaşmak için yetersiz sadece o limiti kaldırıyor sistem yetersiz olduğu için de ulaşamıyor.

    hydra hydra (3800)