Bluestacks Açılmıyor

Bluestacks Açılmıyor .

Bluestacks Nasıl Açılıyor ?

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çoğu bluestacks kullanıcısı bluestacks açılırken takılıryor ve hiç açılmıyor diyorlar . Bende Bu sorunu yaşamıştım diğer bluestacks kullanıcılarıda bu sorunu yaşıyorsa bu konuya bakabilirler .

    Nasıl çözülür ? :

    1. Görev Yöneticisini açıyoruz .
    2. Diğer Ayrıntılara tıklıyoruz .
    3. Bluestacks adı geçen bütün görevleri sonlandırıyoruz.
    turansmsk10 turansmsk10 (-78)
    7 yıl önce cevaplandı

      Dostum Blue stack kurduğun anda açılmadıysa

      Denetim masası program ekle veya kaldıra gir

      ordan bluestack app playerı kaldır

      sonra bu linkten http://www.bluestacks.com/about-us/app-player.html app playeri tekrar kur çalışır

      :D eğer açdın çalıştırdın sonra bidaha açamadıysan görev yöneticisinden tüm blue stack uygulamalarını kapat öyle çalıştırmayı dene olmazsa ilk dediğim şekilde sorununu çözebilirsin :D

      seition2 seition2 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • dostum bende kaldırmadan yapma çözümünü söylüyorum işte turansmsk10 7 yıl önce