BlueStacks bilgisayardan tamamen nasıl kaldırılır?

BlueStacks bilgisayardan tamamen nasıl kaldırılır? BlueStacks PC den nasıl silinir?

murat murat (12492)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BlueStacks tamamen kaldırma işleminde bilgisayarda yüklü BlueStacks 4 veya BlueStacks 5 tamamen nasıl kaldırılır anlatılmıştır.

    Not: BlueStacks tamamen kaldırıldığında BlueStacks üzerinde yüklediğiniz tüm oyunlar ve uygulamalar da silinecektir.

    BlueStacks Tamamen Kaldırma:

    1.  Windows ve R tuşlarına basın. Açılan çalıştır penceresine %temp% yazın ve enter tuşuna basın.
    2. Temp klasörü açılacak CTRL ve A tuşlarına birlikte basın. Tüm dosyalar seçilecektir. Daha sonra klavyeden DEL tuşuna basın ve tüm dosyaları silin. Bu işlem ile bilgisayardaki tüm geçici dosyaları silmiş oldunuz.
    3.  Daha sonra Bluestacks kalan dosyalarını silmek için BlueStacks Cleaner kullanılmalıdır.
      Buradan BlueStacks Cleaner uygulamasını indirin: BlueStacks Cleaner indir
    4. BlueStacks kaldırma aracı sizden bazı izinler isteyecek hepsine taman seçeneğini tıklayarak onay verin.
    5. BlueStacks kaldırma  tamanlandığında İşlem tamamlandı mesajı gelecektir.
    6. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

    Bu işlemler sonrasında BlueStacks kaldırma tamanlanmış olacaktır ve bilgisayardan BlueStacks tamamen kaldırılmış olacaktır.

    murat murat (12492)