Bluestacks clash of clans açılmıyor. (Siyah Ekran Hatası)

Uzun süredir bluestacks üzerinden clash of clans oyununu oynuyorum bu süre zarfında oyun hiç açılmamazlık veya siyah ekran hatası vermedi fakat bugün oyunda girerken oyundan attığını ve siyah ekran olduğunu fark ettim defalarca denedim düzelmeyince oyunu sildim tekrar yükledim aynı hata devam ediyordu. En son bluestacks'i sildim tekrar yükledim sonra oyunu tekrar yüklediğimde yine aynı sorun devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Bu sorun sadece clash of clans oyununda oluyor. Yardımcı olur musunuz?

veysi2023 veysi2023 (149)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartını silip tekrar yüklemeyi deneye bilirsin bi ara bende de böyle bir sorun olmuştu ve ben de bu şekilde sorunumu çözmüştüm.

    Oyunumu açıyorum ama ses var görüntü yok

    NVIDIA ekran kartı güncelleme - En Kolay Yöntem 2019

    AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

    Sorunun devam eder ise şunları da indir ve kur ayrıca güncelle.

    darkcrak darkcrak (5168)