BlueStacks'de dosyalar nasıl alfabetik sıralanır?

BlueStacks'e Windows'tan dosya aktardığım zaman dosyaların alfabetik sıralanmasını istiyorum ama olmuyor. Bunun için başka ek bir uygulama mı gerekli?

misty misty (556)
5 yıl önce sordu

  • Söylemek istediğini tam olarak anlayamadım. Biraz daha açabilir misin? omercik 5 yıl önce
  • Kaldırıp tekrar yüklemeyi denedinmi ? darkcrak 5 yıl önce
  • @farurhenho pcde bi klasörde 1 2 3 4 5 diye resimler var. ben bunları pcden instagrama yüklemek istiyorum. önce bluestack e yüklemem gerek. "windowstan aktar" diye bi seçenek var. buraya resimleri sürüklüyorum. 5 1 3 4 2 gibi sıralamalar oluyo. galiba son değiştirilme tarihine göre sıralıyor. alfabetik sıralaması benim için önemli. misty 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

BlueStacks'e ES Dosya Yöneticisi uygulamasını indir Play Store'dan. Es Dosya Yöneticisinde dosyaları alfabetik olarak sıralama seçeneği var. Eğer yapmak istediğin şeyi doğru anladıysam ES Dosya Yöneticisi ile rahatlıkla yapabilirsin.

ES Dosya Yöneticisinde resimleri alfabetik sıralamak için resimdeki gibi yapmalısın:

es dosya yöneticisi sıralama

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • es dosya yöneticisinde resimlerimin nasıl görüntüleyeceğimi bulamadım misty 5 yıl önce
  • SharedFolder diye bir klasör olması lazım. Windows'tan BlueStacks'e aktardığın dosyalar orada görünüyor. @misty omercik 5 yıl önce
  • Nasıl yapabileceğini resimle ekledim. @misty omercik 5 yıl önce
  • İnstagram a foto yüklerken fotonun altında galerideki tüm fotoğraflar gözüyor ya. Oradaki sırasını etkilemiyor. @farurhenho misty 5 yıl önce
  • O instagram'dan kaynaklı bir durum o zaman. Yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. @misty omercik 5 yıl önce
  • bluestack e fotoları yükledikten sonra sıralamasını görüntüde değiştirmek yerine sıralanmış bir şekilde yüklenmesini sağlarsak galeride sıralı görseller olur. dolayısıyla instagramda gözükenler de sıralı olur. yani sorun bluestack ile alakalı bence @farurhenho misty 5 yıl önce
  • O halde şöyle yap: Resimleri toplu halde değilde tek tek yükle. Mesela 5 tane resmin var diyelim. Hepsini sırayla tek tek yükle. Bakalım o zaman nasıl olacak. @misty omercik 5 yıl önce
  • 3 görselle deneyecektim ama program aşırı kasıyo. 1 resim 7-8dkda yükleniyo. ve ne yazık ki 5 değil 300 küsür resim var. yani işe yarasa bile zor. Yapacak bi şey kalmadı galiba. Olsun, en azından denedik :) misty 5 yıl önce
  • İstersen bir de Nox App Player'i kur belki onda otomatik olarak alfabetik sıralanıyordur. Nox App Player da gayet başarılı bir Android emulatörüdür. Linki: https://uzmanim.net/soru/nox-app-player-nedir-nox-app-player-nasil-kullanilir/85645 @misty omercik 5 yıl önce
  • google playde instagramın altında "cihazınız bu versiyonla uyumlu değil" yazıyor. @farurhenho misty 5 yıl önce
  • Instagram'ı apk olarak indirip kurabilirsin. Android emulatörlerinde bu tarz sorunlar çıkabiliyor. Sen googlea girip "instagram apk" yaz (programın içinden) ve onu kur. @misty omercik 5 yıl önce
  • Böyle de sıralanmadı ve resimlerin çözünürlüğü baya bi düştü. misty 5 yıl önce