BlueStacks'de WhatsApp kullanıyorum gelen sesli mesajların sesi çıkmıyor

BluesStacks üzerinden bilgisayarımda whatsapp kullanıyorum .

Fakat karşıdan gelen sesli mesajların sesi çıkmıyor.

Bunun sebebi nedir ve nasıl çözebilirim ?

Yardımcı olursanız sevinirim.

mat7 mat7 (336)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1-Whatsapp için BluesStaks kullanmana gerek yok whatsapp'ı windows'a da indire bilirsin.

    indirme linkine gitmek için tıkla

    Peki barkodu nasıl okutacam diyorsan alttaki yazdıklarımı teker teker yap

    1. Telefonundan whatsapp'ı aç
    2. Sağ üst köşede 3 nokta üst üste ona tıkla
    3. Sonra whatsapp web yazan şeye tıkla ve pc ye indirdigin programdaki barkodu telefonuna okut ve whatsapp hazır.

    2-BlueStacks ses sorununun çözümü ise şöyle

    1. BlueStacks'i aç ve Üst taraftaki "Ayarlar" simgesine tıkla.

    2.  'Ses Kontrolü'ne tıkla ve artıya tıklayarak sesi arttır

    3-Bu yöntem işe yaramassa alttaki adımları dene.

    1. Bluestacks'ı aç ve Ana ekranda 'System App'ı aç
    2. Ayarlara tıkla
    3. Gelen seçeneklerden ses'i bul ve aç
    4. Sonra 'Ses Düzeyleri'i bul ve üzerine tıkla.ve tüm değerleri full'le

    darkcrak darkcrak (5158)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Denedim fakat bu uyarı çıkt ( Sayfa bulunamadı Sayfada özel bir şey aradıysanız Yandex'e sorun: http://d89hfoqhuayt9.cloudfront.net/b9lxu_plgkaxm/WhatsAppSetup.exe) Şuan kullandığım şimdilik yetiyor bana . Sadece gelen sesli mjların sesi çıkmıyor.. Bunu çözmek istiyorum. @darkcrak (345) mat7 5 yıl önce
    • Şuan telefonum arızalı. Kullanmıyorum. mat7 5 yıl önce
    • @mat7 ekran kararıyor mu darkcrak 5 yıl önce
    • Hayır başka bir sorun vardı. Şuan serviste. Telefonla alakalı bir soru sormadım zaten. mat7 5 yıl önce
    • @mat7 telefonun değil BluesStacks'in darkcrak 5 yıl önce
    • Yorumu güncelledim yeni yazdıklarımı'da dene @mat7 darkcrak 5 yıl önce
    • Ekran kararmıyor. Birinci yöntem olmadı . ikinciyi yapamak istiyorum fakat System App bulamadım @darkrak mat7 5 yıl önce
    • @mat7 3. Yöntem'de ayarları bul 2. Yöntem işe yaradı'mı darkcrak 5 yıl önce
    • Systemapp dediğim ayarlar onun içinde darkcrak 5 yıl önce
    • Çok teşekkürler sorunum çözüldü. Anlaşılan ikinci yöntem işe yaradı çünkü akşam ikinci yöntem denedim fakat olmamıştı. Bende programı tamamen kapatım . Az önce açtığımda durum düzelmişti. Sanırım çözümleri yaptıktan sonra programı kapatıp tekrar başlatmak gerek. Tekrar teşekkürler . @darkcrak mat7 5 yıl önce
    • Sağol @mat7 darkcrak 5 yıl önce

    Anladığım kadarıyla sorun devam ediyor. BlueStacks'ın kaçıncı sürümünü kullanıyorsun son sürümü mü?

    Hala düzelmezse Android emulatörünü değiştirmeni tavsiye ederim. Mesela Nox App Player kullanabilirsin.

    Detaylı bilgi burada yer alıyor: Nox App Player nedir? Nox App Player nasıl kullanılır?

    omercik omercik (9418)