bluestacks den tamamen kurtulmak istiyorum ama silemiyorum

Bluestack eski surumunun kalıntıları yüzünden, güncel sürümünü yükleyemiyorum. Neler denedim neler...

Teamviewer ile bağlanıp yada anlatıp bana öğreteceğiniz birkaç yol varsa alırım bir dal :)

Sistm güncellemek istemıyorum ama yok mu bunun başka çaresi. Her yerleri sildim kalıntıları nerde kalır ki basayım oraya leke gidericiyi.

Yardım çığlığımı duyun, yardım edin.

Resmen derinlerdeki kıytılardaki dosyalarıma bluestacks gitti ama kalıntıları var, terkeden ama unutulmayan sevgili gibi izdirabıda var. Hem sildim hemde hala sıkıntı çıkartıyor yeni sürümüde engelliyor ayıp ama.

Geçmişteki dosyaları silmeden geleceğe bakamıyorum. Ah şu kalıntılar falan diyormuşum  hahahahahaha bluestacks dan ibret aldım hahahaha ilhamda geldi şakıyorum

grebel grebel (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    BlueStacks'i tamamen kaldırmak için şunları yapın:

    1. Denetim Masası > Programlar ve özelliklerde Notification Center varsa kaldırın.
    2. Denetim Masası > Programlar ve özelliklerde Bluestacks App Player  varsa kaldırın.
    3. C:\Program Files (x86)\BlueStacks veya C:\Program Files\BlueStacks klasörlerini silin. Bu işletim sisteminizin 32 veya 64 bit olmasına göre değişecektir.
    4. C:\ProgramData\BlueStacks klasörünü silin. ProgramData klasörü görünüyorsa klasör gizli demektir. Windows XP, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinde gizli dosyaları gösterme seçeneğini aktif etmek için aşağıdaki linklerden sizin işletim sisteminize uygun olanı seçin.
      Windows XP gizli dosyaları gösterme
      Windows 7 gizli dosyaları gösterme
      Windows 8 gizli dosyaları gösterme
    5. C:\ProgramData\BlueStacksSetup  klasörünü silin.
    6. Son olarak kayıt defteri girdilerini silmeniz gerekiyor. Bunun için  Bluestacks kayıt defteri girdilerini buradan indirdiğiniz .reg dosyası ile temizleyin. Dosyayı indirin ve iki kere tıklayarak çalıştırın.
    7. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    Bu işlemlerden sonra Blustacks tamamen kaldırılmış olacaktır.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

      bana hala aynı hatayı veriyor yardımm . lütfen başka bir yolu yokmu

      shoper shoper (1)