Bluestacks donma sorunu?

Merhaba;

Bi ara ben bluestacks indirmiştim kuruldu tıkladım sonra Loading... ekranında donmuştu bilgisayar mouse falan hareket ettiremedim RAM'i çıkartıp tekrar takmam zorunda kaldım ben bidaha yüklesem böyle bir sorunla karşılaşırmıyım?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bluestacks'in doğru çalışması için ekran kartı gibi sürücülerin güncel olması gerekiyor. RAM çıkarıp takman tuhaf olmuş. Sistem sürücülerin güncelse ve son sürüm Bluestacks yüklüyorsan sorun olmaması lazım. Tekrar denemende fayda var.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @murat bilgisayarın mouse klavye falan hiçbişey çalışmıyordu. Bende çözümü onda buldum toprak34 6 yıl önce
    • @murat bu arada 2 Ekran kartınında (İntel HD Graphics ve Nvidia GeForce 940M) sürücüleri güncel toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 RAM söküp takmak işe yaramasına şaşrdım açıkcası. murat 6 yıl önce
    • @murat :) toprak34 6 yıl önce
    • @murat RAM'i sökünce bilgisayar kapandı bende tekrar açtım :) toprak34 6 yıl önce