BlueStacks Dosya Açma Hatası

Merhaba . Ben BlueStacks dosyasını kurdum . Vce dosyasını SDCard Dowload dan seçtiğim zaman bu hatayı alıyorum.Açılmıyor. Nedenini bilen var mı acaba ? hata

Görüntülemek istediğim dosya da microsoft ile başlayan resimdeki en alttaki dosya .

merve34 merve34 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Resimdeki hatalar veya BlueStacks hakkında bilgisi olan yok mu ?

    merve34 merve34 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Dosyayı açmak için kullandığınız program güncel olmadığı için bu sorunla karşılaşıyorsunuz. Kullandığınız programı güncelleyebilir veya .vce uzantılı dosyanızı açmak için FileViewPro linkinden FileViewPro programını indirebilirsiniz. Programı indirip kurduğunuzda .vce uzantılı dosya açılacaktır.

      damlakoc damlakoc (1391)