BlueStacks Error 25000. BlueStacks currently doesn’t recognize your graphics card.

Windows 8 veya  Windows 8.1'e BlueStacks yüklerken aşağıdaki hatayı alıyorum.

Error 25000. BlueStacks currently doesn’t recognize your graphics card. It is possible your Graphics Drivers may need to be updated. Please update them and try installing again.

BlueStacks Error 25000 hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BlueStacks Error 25000 hatasının çözümü

    Error 25000. BlueStacks currently doesn’t recognize your graphics card. It is possible your Graphics Drivers may need to be updated. Please update them and try installing again.

    hatasının anlamı BlueStacks  programının ekran kartını tanımamasıdır. Ekran kartının sürücülerinin güncellenmesi gerekmektedir.

    Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sisteminde  BlueStacks kurarken çıkan  Error 25000 hatasında ekran kartı sürücülerinin güncellenmesi gerekmektedir.

    Ekran kartı sürücüleri güncellendikten sonra BlueStacks kurulumu yapılabilir.

    AMD ATI ekran kartı sürücülerini buradan

    NVIDIA ekran kartı sürücülerini buradan indirebilirsiniz.

    murat murat (12492)