BlueStacks Error: CodeTitans.JSon.JSonReaderException: Invalid token found hatası

merhaba, daha 1 saat öncesine kadar BlueStacks programım sorunsuz çalışıyordu, bilgisayarda devam eden kasmalardan dolayı bilgisayari kapatıp açtım, bilgisayar açıldığında uygulamaya girdim bir hata verdi hata tam olarak şu: Error: CodeTitans.JSon.JSonReaderException: Invalid token found  bu hata neden dolayı veriyor olabilir? bu hatayı nasıl çözebilirim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

1. Yöntem

BlueStacks'i sil ve tekrar yükle kararına bağlı

2. Yöntem

  1. Windows arama kısmına regedit yaz ve aç
  2. Gelen ekrandan HKEY_LOCAL_MACHINE'ye 2 kere tıkla ve bir sürü seçenek gelecek
  3. Ardından SOFTWARE ye tıkla gelen seçeneklerden BlueStacks'i aç ve Guests>Android>FrameBuffer>0 bu adımları izle
  4. 0'a tıkladıktan sonra sağ tarafta GuestHeight'e 2 kere tıkla ekrana bir şey gelecek gelen ekrandan ondalık a tıkla ve Değer verisi yerine 720 yaz ve tamam a tıkla
  5. Sonra Gueswidth'e 2 kere tıkla ardından ondalık'ı seç Değer verisi kısmınada 1320 yaz
  6. Windowheight yi aç ve ondalık'ı aç 480 yaz
  7. WindowWith yi aç ve ondalık'ı aç 920 yaz

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

  • bu çok basit olduğundan ve içerisinde çok fazla önemli olduğundan ilk tercih olarak bunu seçmedim size sorayım dedim bu sorunun bir çözümü olması lazım değil mi sonuçta her sorunun bir çözümü vardır veysi2023 5 yıl önce
  • Tamam bir tane daha çözüm yöntemi var onu da yazaıyım @veysi2023 darkcrak 5 yıl önce
  • şimdiden teşekkür ederim, sizi bekliyorum veysi2023 5 yıl önce
  • @veysi2023 karışık oldu anlamassan teamviewer'den yardım ederim darkcrak 5 yıl önce
  • dediğiniz işlemleri sırasıyla uyguladım fakat aynı hatayı veröeye devam etmekte, acaba etkin olması için pc kapatıp açmam mı gerekiyor? veysi2023 5 yıl önce
  • Kapat aç bilgisayarını @veysi2023 darkcrak 5 yıl önce
  • pc kapattım açtım aynı sorun devam ediyor, başka bir çözümü var mı acaba? eğer yoksa uygulama verilerini yedeklemenin bir yolu yok mu yedekliyip öyle kaldırıp tekrar yükliyeyim diyorum veysi2023 5 yıl önce
  • Silip tekrar yükledim sorun düzeldi, teşekkür ederim veysi2023 5 yıl önce

Dışardaydım görmemişim. Sorun düzelmiş. Hadi hayırlı olsun.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Sorunu teamviewerden çözdüm silip tekrar yükledik düzeldi darkcrak 5 yıl önce