Bluestacks Error in Installer kurulum hatasının çözümü nedir?

Bluestacks kurarken Error In Installer System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): Access is denied Error. (Erişim Engellendi) hatası alıyorum. Bluestacks Error In Installer System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): Erişim Engellendi hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bluestacks yüklerken Error In Installer System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): Erişim Engellendi hatası alıyorsanız hatanın sebebi büyük olasılıkla sisteminizde yüklü olan antivirüs programıdır.

    Örneğin Avast, AVG, Kaspersky gibi bir antivirüs programı varsa Bluestacks kurulumu sırasında antivirüs programını devre dışı bırakın. Daha sonra Bluestacks yükleme işlemine başlayın. Sorun yüksek ihtimalle antivirüs programının kuruluma izin vermemesinden kaynaklanıyor. Antivirisü devreden çıkararak sorunu çözebilirsiniz.

    hakan hakan (15394)