Bluestacks Geç Açılıyor Sorunu Ve Çözümü!

Bluestacks Geç Açılıyor Sorunu!

Bluestacks Nedir Ne İşe Yarar!

Bluestacks Nasıl Kurulur!

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bluestacks Geç Açılıyor Sorunu Ve Çözümü?

    Bluestacks hakkında ufacık bilgi vermek istiyorum bu programın 2016 yılında çıkan yeni sürümü. Bu program ile android apk dosyalarını açabiliyorsunuz. Böylelikle telefonda oyun oynayabildiğiniz gibi bu uygulama ile de oynayabiliyorsun!

    1. İlk Olarak programi açıyoruz. Beklemeden Girmek için Ana ekranı değiştireceğiz, İyi Okuyun
    2. Uygulama Arama Yerine Apex Launcher yazip Yükleyip kuruyoruz!
    3. Daha Sonra Ana ekran uygulamasını seçin seçeneği çikaçaktır. Apex Launcher seçip oynaylıyoruz!
    4. Ve Ekran gelmiş olacak Bluestacks kapatıp geri açın Kısa süre İçeresinde açılaçaktır Bekleme süreniz azalacaktır.

    Bluestacks Nasıl Kurulur!

    Uzmanım.net Önceden Paylaşılmıştır (Eski Sürümdür) Konuya gitmek için Tıklayınız!

    Konu Hakında!

    Bu Benim kendi Bulduğum Çözümdür Hiç bir yerden Alınmadı!

    esty esty (-48)
    7 yıl önce cevaplandı

      teşekkürler

      kullanici911673 kullanici911673 (1)