BlueStacks Google Play Hizmetleri Durduruldu Sorunu

başlıktada belirttiğim gibi bluestackta google play dısında birsürü şey durduruldu diye arka arkaya bildirimler geliyo ve bluestacksdan uygulama indirmez hale geldi google hesabına bağlanamadı diyo ama ben giriş ypamıştım zaten her 2 dk da bir durduruldu uyarıları geliyor win 8 de bi problem yoktu ama win10 a geçip bluestack indirdiğimde bluestack kullanamaz oldum lütfen bu sorunumu bir çözüm bulun herhangi bir uygulamayıda açamıyorum siyah ekranda kalıyor ve tekrar söylüyorum 1-2 dk da bir google play hizmetleri ve diğer ismini hatırlamadığım .com lu sonu olan şeyler durduruldu diye uyarı verip duruyo artık canıma tak etti

exelds78 exelds78 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    şu soruma cevap veren yok ya sizin sitenizi uzmanlarınızı cevap verenlerınızı sorularınızı cevaplarınızı sikiyim mk göt laleleri sikimin uzmanları sizi işe yaramaz piç kuruları böyle sitenin amına koyim

    exelds78 exelds78 (1)