bluestacks ile ilgili sorunum var

bluestacks de eski oturumuma bisey oldu clash of clans ı sılmıstım birdaha yüklemek icin araya tıkladım clash of clans yazıp tıkladım uygulamaya ama app stora a gırmedı kimlik doğrulama gereklı google hesabınızda oturum acmalısınız diyor tekrar dene dediğimde kodu kullan yazıyor ama ne kodu nerden bulucam kodu bilmiyorum bluestacks de oturum acmayı denedım sunucuya ulasılamıyor diyor lütfen yardımcı olun

kullanici649842 kullanici649842 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    e-mail adresinizi kontrol edin ve app storeden yeniden şifre isteyip tekrar deneyin

    night night (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • yani bluestacksde hesabım yok bir turlude acamıyorum yenıden sunucuya baglanılamadı diyor kullanici649842 8 yıl önce

    mevcut hesap diyip yazdıgımde gmail imi vve şifremı google sunucularıyla iletişimde sorun oluştu diyor

    kullanici649842 kullanici649842 (1)