Bluestacks 'Motor Başlatılamadı' Sorunu

Bluestacks'i Çalıştırırken Açılış Ekranında 'Motor Başlatılamadı' Yazıyor Ve Altında 'Bilgisayarı Yeniden Başlat' 'Bluestacks'i Yeninden Başlat' Şeklinde 2 Seçenek Var. İkisini Defalarca Denememe Rağmen Hala Bu Hatayı Veriyor Ve Bluestacks Açılmıyor. Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim? Bluestacks'i Silmeden Bu Sorunu Çözmem Lazım İçerisinde Önemli Dosyalarım Var. Lütfen Yardımcı Olur Musunuz.

veysi2023 veysi2023 (149)
4 yıl önce sordu

  • Antivirüs programı kullanıyor musun darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Farklı Motor Seçeneğini Seç.. Ardından bluestacks yeniden başlatmayı dene.

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce cevaplandı

  • öyle bir seçenek yoktu. sorunum çözüldü bluestacks'i silip tekrar yükledim düzeldi. veysi2023 4 yıl önce