BlueStacks NOUGAT örneği oluştur - Create a Nougat 32-bit instance sorunu.

selam. abiler. BlueStacks 5i önceden kurmuştum. sonra dosyasini sildim. Tekrar kurmak istedim Create a Nougat 32-bit instance? diyor.

yani örnek dosyasi oluştur diyor. bunun altindada BlueSatcks zaten kurulu. 32bit örnek dosyasi oluştur. diyor. Bu bilgisayar'a girip windows kurulu olduğu diske girince Program Files dosyasinin altinda ProgramData diye bir dosya var. Onu shift delete yapip silmeye çaliştim. başta 9GBlik boyutu vardi sildikten sonra 52MB boyunu kaldi. bu sorunu nasil çöze bilirim

kullanici53158 kullanici53158 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yanlış BlueStacks sürümünü indirmiş olabilirsin, BlueStacks içinde instance oluşturabiliyorsun gerçi.

    https://support.bluestacks.com/hc/tr/articles/4407500559117-BlueStacks-5-te-Android-Nougat-32-bit-%C3%B6rne%C4%9Fi-nas%C4%B1l-olu%C5%9Fturulur

    Buradaki gibi bir örnek oluşturmayı dener misin?

    Ek:

    İşlem işe yaramıyorsa Bluestacks'i tamamen kaldır ve yeniden kur

    Bluestacks Tamamen Kaldırma: BlueStacks bilgisayardan tamamen nasıl kaldırılır?

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • abi ben önceden bluestacksi kurmuştum sonradan sildim. tekrar kurmaya çaliştim. ama NOUGAT 32 bit örneği oluştur diyor. kullanici53158 2 yıl önce
    • @kullanici53158 linkteki gibi oluşturmayı denedin mi? murat 2 yıl önce
    • benim bilgisayarimin ana ekraninda bluestacks yok. dosyasinida sildim. ekrandan da sildim. yeniden kurmayi denedim ama NOUGAT 32bit örneği oluştyr. altinda Bluestacks önceden kurulmuş diyor. kullanici53158 2 yıl önce
    • @kullanici53158 bluestacks kaldırma linki ekledim. Oradaki gibi tekrardan kaldırıp kursana murat 2 yıl önce