bluestacks programı bnde yüklü google playdan retricayı yükledım ama foto çekmıyo karanlık oluyorr

  1. bluestacks programı bnde yüklü google playdan retricayı yükledım ama foto çekmıyo karanlık oluyorr bunu nasıl halledecem ben kameram war ama olmuyor karanlık oluyoo
  2. bunlarda kanıtlarıı

http://hizliresim.com/8mM25V​

http://hizliresim.com/DoP6mz

lütfen yardım edin

deathswat deathswat (17)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    NORMAL KAMERAYI KULLAN. EĞER KAMERA ÇALIŞIYORSA . 2 SEBEBTEN OLABİLİR.

    • 1.Sİ UYUŞMAZLIKTAN DOLAYIDIR. PROGRAMI KALDIR TEKRAR DAN YÜKLE. AŞAĞI ŞEKİLDE KALDIRILIR PROGRAM.
    1. Cihazınızın Ayarlar menüsü > Uygulamalar veya Uygulama yöneticisi bölümünü (cihazınıza bağlı olarak değişebilir) ziyaret edin.
    2. Yüklemesini kaldırmak istediğiniz uygulamaya dokunun.
    3. Yüklemeyi Kaldır'ı seçin.
    4. Yüklemeyi Kaldır düğmesini görmüyorsanız veya sadece “Güncellemeleri kaldır” seçeneğini görüyorsanız, seçili uygulama, cihazınızdan kalıcı olarak kaldırılamaz demektir. Uygulama, muhtemelen yüklemesi kaldırılamayan bir sistem uygulamasıdır.

      Google Play Store uygulamasını kullanma

    5. Google Play Store Google Play Store uygulamasını açın.
    6. Google Play Store Google Play Store simgesi > Uygulamalarım'a dokunun.
    7. "Yüklü" etiketine sahip herhangi bir uygulamaya dokunun ve uygulamanın ayrıntılar sayfasından Yüklemeyi kaldır'ı seçin.
    • 2.Sİ SİZDEN KAYNAKLI OLMYAN, PROGRAM YÖNETİCİ TARAFINDAN OLUŞAN HATADIR Kİ YAACAĞINIZ PEK FAZLA BİRŞEY YOK. SADECE ÜRETİCİSİ İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.
    yunusa yunusa (16)