Bluestacks sipariş takip etme

Bluestacks'ta 250.000 puan biriktirip pro gamer oyuncu tişörtünü siparış ettim siparişin üzerinden 8 gün geçmiş olmasına rağmen herhangi bir sms veya ne durumda olduğuna dair birşey göremiyorum. Şiparişim şuan nerede? Ne durumda bunu öğrenebilir miyim? Ve bu siperiş gelir mi?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunun ile ilgili sana mail gelmesi gerekiyor sana Sipariş No'su gelmesi gerekiyor eğer gelmediyse

    Bluestacks İletişim: https://www.bluestacks.com/tr/about-us/contact-us.html

    Türkçe iletişim desteği ile Türkçe yazışa bilirsin

    darkcrak darkcrak (5168)