BlueStacks siyah ekran sorunu

BlueStacks açmak istediğimde BlueStacks yüklenme ekranı geliyor. Fakat açılacak gibi olmasına rağmen siyah ekran açılıyor ve öylece kalıyor.

BlueStacks normal uygulamaların olduğu ekran yerine siyah ekran geliyor ve kalıyor.

BlueStacks siyah ekran sorununu nasıl çözerim?

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    BlueStacks Siyah ekran sorununun çözümü:

    BlueStacks'de siyah ekran görüyorsanız muhtemelen BlueStacks dosyalarında bozulma olmuştur. Bu sebepten BlueStacks programını yeniden yüklemeniz gerekir.

    1. BlueStacks programını kaldırın.
    2. BlueStacks kaldırmak için IOBit uninstaller programını kullanabilirsiniz.
    3. Daha sonra BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır? adresinden BlueStack size uygun olan Windows veya MAC sürümünü indirin.
    4. Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.
    5. BlueStacks programını yeniden yükleyin.

    Ekran kartı güncellemesi ve BlueStacks yeniden yüklenmesi ile siyah ekran sorunu çözülecektir.

    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

      Merhaba ben bir kaç kez yükledim her zaman uygulama simgesi çift görünüyo.

      Uygulama indiğinde uygulamaya girdiğimdede öyle oluyo ne olur yardım edin.

      Şimdi burda verdiğiniz linkden indiriyom olmassa çözüm için yardım edin.

      ftfurkan ftfurkan (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        Burdaki gibi indir . Söylenenleri yap açılıyo . Bende  indirdim . Benim Sorunum : uygulamayı yukluodum . ORN: vegas gangstar yukledım aç a bastımm ama oyun siyah ekranda kaldı . bendde şimdi indirdim . bakcam aynı sorun lcakmı olmucakmı .

        emrealc123 emrealc123 (1)