Bluestacks üzerinden kaliteli ekran görüntüsü almak?

Bluestacks bulanık ekran görüntüsü alıyor?

Bluestacks kaliteli ekran görüntüsü almak?

Bluestacks nedir ve ne işe yarar?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    BlueStacks nedir?

    BlueStacks, bilgisayarınızda Android işletim sistemindeki programları çalıştırmanızı olanak sağlayan bir uygulamadır. Android işletim sistemi için yazılmış olan oyun ve programlar BlueStacks bilgisayarınızda çalıştırılabilir.

    Bilgisayarınızı mobil bir telefona dönüştürüyor

    Bluestacks kaliteli ekran görüntüsü almak?

    BlueStacks, üzerinden kaliteli ekran görüntüsü almak için extra bir uygulama indirmeniz gerekiyor google play store üzerinden uygulama linkini aşada bulabilirsiniz

    Bluestacks neden bulanık ekran görüntüsü alıyor?

    BlueStacks, telefon gibi pek donanımlı olmadığı için bulanık ekran görüntüsü sunuyor

    Uygulama indirme bölümü

    Touchmaster uygulamasını indir

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

      -1

      Noxplayer var bluestack üstü şuan  Ldplayer daha kullanışlı bunları denemende fayda var

      hsynusta hsynusta (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Noxplayer instagram gibi uygulamalarda sorun, çıkartıyor yorum yapmak için yorum yazmayın bl4lev 4 yıl önce