Bluestacks video oynatmıyor sorunu

Bluestacks 4 son sürüm yüklü. Whatsapp,İnstagram vb. uygulamalarında ayrıca programın medya yöneticisinde bulunan kendi videolarımı izleyemiyorum. Ses var ama görüntü yok. Bluestacks video oynatmıyor sorununun çözümü nedir?

karsiyaka12 karsiyaka12 (16)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Play üzerinden VLC oynatıcıyı yükler misin?

    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.videolan.vlc&hl=tr

    Daha sonra tekrar dene bakalım Bluestack videoları açıyor mu açmıyor mu..

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @hakan Arkadaşa önerdim VLC instagram videolarını açamaz (denedi açılmıyor) sadece galerideki videolari açar bl4lev 4 yıl önce
    • @2brazzy VLC önerim galerideki videolar içindi. Soruda bununda açılmadığını söylüyordu. Gelecek geri bildirim doğrultusunda instagram ve whatsapp için önerilerimi yazacağım. hakan 4 yıl önce
    • Whatsapp , İnstagram vb. uygulamalarda hâla açılmıyor. karsiyaka12 4 yıl önce