Bluestacks wifi sorunu

Telefonum bozulduğu için bluestacks indirdim, google play için, ama bu program bende varken sürekli internette kopma oluyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebiliriz? Bir bilginiz varsa söylerseniz sevinirim.

ugur37 ugur37 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bluestacks kullanman başlı başına hata zaten Bluestacks yüklenirken kendiyle birlikte birsürü gereksiz program getirir ve performansı oldukça düşüktür. Nox App Player kullanmanı tavsiye ederim. Şu an piyasadaki en stabil , hızlı , kullanımı kolay android emulatorudur.

    rawarg rawarg (18)