Bluestacks yavaş çalişiyor. Ne yapmaliyim?

işlemci: AMD E1-2100 APU with Radeon(TM) Graphich

Yüklü bellek (RAM): 2GB

Sistem türü: windows7 32 bit işletim sistemi

benim cihaz bu. bluestacks 3. yada 4 kurunca RAM hatasi veriyor  bluestacks 5 kurunca çalişiyor ama fena halde kasma sorunu var.

kullanici53158 kullanici53158 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2 GB RAM ile Bluestacks çalıştırmak mantıklı değil dostum. 2GB bellek Windows 7 için bile azken sen üzerinde emülatör çalıştırmayı deniyorsun. Yapabileceğin çok fazla bir şey yok.

    LDPlayer veya NoxPlayer deneyebilirsin ama ne yaparsan yap 2GB bellek ile olacak iş değil.  Çoğu emulatör zaten doğrudan 4GB bellek istiyor ki bu min. istenen bellek.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • anladim abi. LDPlayer yada NoxPlayer çaliştira bilirmiyim peki. kullanici53158 2 yıl önce
    • ha bide Harddikten RAM yüseltme yapilyormuş. bunu denesem olmazmi kullanici53158 2 yıl önce
    • @kullanici53158 çalıştırırsın ama yavaş çalışır. İmkanın varsa Ram'i 4Gb yap. HDD'den ram yükseltme işe yarar bi yöntem değil. HDD çok yavaş. RAM gibi olmaz. murat 2 yıl önce
    • anladim abi tesekkür ederim. kullanici53158 2 yıl önce
    • peki abi Bluestacks/LDplayer/NoxPlayer kullanmadan. pubg mobile nasil indire bilirim. kullanici53158 2 yıl önce
    • @kullanici53158 bilgisayarda bu yazılımlar olmadan Pubg oynayamazsın. bunlar mobil emülatör yazılımları. Pubg de mobil için bir oyun. Bu sebepten emülatör yazılım olmadan pubg çalıştıramazsın. murat 2 yıl önce
    • anladim abi. o zaman tek çare. yüksek ram satin almak. kullanici53158 2 yıl önce
    • ya abi. bende iki tane 2GB lik RAM var bir bilgisayara takmak mümkünmüdür Biri şu an kullandiğim bilgisayarda. Bir tanesi de eski kirilmiş bilgisayarda. kullanici53158 2 yıl önce
    • @kullanici53158 kasayı açmadan bilemezsin. Ramlar anakartın ile uyumluysa takabilirsin tabi murat 2 yıl önce
    • kapağı açtım RAM takılı olduğu yere bakıyorumç şımdı napmalıyım kullanici53158 2 yıl önce
    • abi bisey. yaz. nolur ya kullanici53158 2 yıl önce
    • @kullanici53158 Ramlarin fotosunu çek, mevcut olanların. ve elindeki ramlarin çek. Burada yeni soru olarak sor. Fotoğrafları ekle bakalım ramlar uyumlumu diye. murat 2 yıl önce
    • abi iyi de ben RAM takilacak 2nci yuvayi göremedim kullanici53158 2 yıl önce
    • diğer bilgisayarin RAM yivasini buna geçire bilirmiyim kullanici53158 2 yıl önce