Bluetooth aygıt sorunu nasıl düzeltilir?

Selamlar ben bluetooth'u bilgisayar üzerinden açık bırakıp kapatınca bilgisayarda ciddi bir sorunla karşılaşıyorum ve bu sorunu düzeltmek için kapatıyorum ama orada takılıyor. Sorun bu bilgisayara ne aygıt takıyorsam algılamıyor, Microsoft Store açılmıyor, bluetooth bildirim merkezinden kayboluyor ve aygıt yöneticisinden bluetooth üzerinde " ! " yazıyor. Ondan düğmeden kapatıp açıyorum ve fark ettim ki her bluetooth'u açıp kapatınca o kadar mavi ekran hatası alıyorum .

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

  • şöyle birşey de ekleyeyim bilgisayarım drop yiyor sonra düzeliyor ama.Bide bilgisayarın kapanışında 4 saniye gecikme oluyo. adils 3 yıl önce
  • Aygıtı silmeyi denedim ama olmadı aygıt kendi kendine yeniden yükleniyo adils 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Donanım arızası var, elimizden gelen bir şey yok. Yine de minidump dosyasını atabilirsin. Garantiye yolla.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

  • Yok driver da sorun var bence .Ama kapatınca bluetooth kapalı kapatırsam hiç bir şey olmuyor. Kasılma donma falan olmuyor Nasilsa oyle de calisiyor adils 3 yıl önce
  • Bluetooth bana gotrust id için lazım adils 3 yıl önce