bluetooth aygıtı​​​​

bluetooth aygıtı nasıl yüklenir​​​​​​​

askar askar (14)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Download CSR Bluetooth device driver version 1.0.0.370 for Windows 7 x64 (64-bit) / Windows Vista x64 (64-bit) / Windows Server 2008 x64 (64-bit)

    Veya;

    CSR Bluetooth device driver version 1.0.0.370 for Windows 7 x64 (64-bit) / Windows Vista x64 (64-bit) / Windows Server 2008 x64 (64-bit) -tıkla ve downolad et

    Edit:

    Yorumda bu sürücünün uyumsuz olduğunu belirtiyorsun. Öyleyse sendeki bluetooth donanım modelinin 64 bit desteği (sürücüsü ) yok. Zaten Packard Bell resmi destek yükleme merkezinde senin PC modelin (dot se3) için tek bir sürücü bulunuyor ve o da 32 bit destekli oluyor. Öyleyse sana bu PC 64 değil 32 bit işletim sistemi yüklü olarak geldi. Daha sonrada mevzubahis donanım için 64 bit sürücü çıkarılmadı. Bu halde sen bu donanımı 64 bit işletim sistemiyle kullanamayacaksın. Bu işletim sistemine devam etmeye kararlı olursan piyasadan harici bir bluetooth cihazı (USB Dongel) satın alarak onu kullanman gerekecek. Yada PC'de orjinalinde olduğu şekilde  32 bit işletim sistemine döneceksin (veya blutooth kullanmaktan vazgeçeceksin).

    Ama istersen sen yine Packart Bell Destek'e yine bir sor. Belki bizim bilmediğimiz bir şey bulunuyorsa, 64 bit içinde bir imkan, bir sürücü varsa?..

    Dikkat: Hardware Vendor Detection senin bluetooth donanımının markasını yanlış algılamış olabilir. Zira Packart Bell Yükleme Merkezinde Packard bell dot se3 PC bluetooth donanımı için Broadcom markalı sürücü dağıtımı yapılıyor.

    temmuz temmuz (12505)