Bluetooth kulaklık ile müzik dinlerken kesilmeler oluyor

Anker Vortex kullanıyorum. Ama şöyle bir durum var

Telefonla kullanirken mesala sarki değiştirirken bazen takilma sesi duyuyorum sanki bağlantı da kopma var gibi. Her Bluetooth kulaklıkta bu olur mu yoksa bu bir sorun mu ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bluetooth kulaklık ile ilgili en çok yaşanan sıkıntılardan birisi etraftaki radyo frekansları ile olan çakışma. Mesela Wi-Fi ile olan çakışma.  Önerim Adsl modem üzerinden modem frekansını değiştirmen yönünde. Böyle bir sorun yaşıyor olabilirsin.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Ben Bluetooth kulaklık kullanıyorum bir sorun yaşamıyorum. Ama şöyle bir sıkıntı yaşadım. Evdeki adsl modem 2.4Ghz bandında yayın yapıyordu. Bu kanaldaki kablosuza bağlanınca wifi gidip geliyordu. Bazen de kulaklıkta ses kesiliyordur. Modemde 5Ghz desteği de vardı. Ona bağlandığımda hiç bir sorun kalmadı.

      Her bluetooth kulaklıkta böyle sorunlar olmaz. Hele ki Anker Vortex de hiç olmaması lazım. Etrafta sinyal kirliliği yapan bir şeyler olabilir. Başka bir bluetooth cihaz vs gibi.

      hakan hakan (15409)