Bluetooth kulaklık şarj edildiğine dair simge çıkmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

merhaba arkadaşlar free sound bluetooth kulaklık şarj edilirken şarj edildiğine dair simge çıkmıyor resimdeki gibi kulaklıkta kırmızı ışık yanıyor ama şarj edildiğine dair simge çıkmıyor ekranın sağ alt tarafında görev çubuğunda bulunan bilgisayarın batarya simgesindeki gibi olması lazım değilmi

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows sürümün güncel mi?

    Sanırsam şarj oluyor diye bir ibare yok yani öyle birşey eklememişler ayrıca araştırdım ve öyle birşey yokmuş. Windows'un ilerleyen güncellemelerinde eklerler belki veya senin sürümün güncel değilse güncelle belki 2004 sürümüne eklemişlerdir

    darkcrak darkcrak (5168)