Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bluetooth kulaklık almak istiyorum 100TL ye kadar hangi markaları tavsiye edersiniz?

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    100'tl ye sana kulak içi kulaklık önere bilirim

    TRUST URBAN Melos Mikrofonlu Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

    Ama paranı biraz daha katlarsan 300 tl ye kadar Sony'in kulaklığını ala bilirsin benim tavsiyem biraz daha paranı katla ve sony al

    SONY WH.CH500 Bluetooth Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Siyah

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jbl-tune-500bt-kablosuz-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-mavi-1186367.html Dan daha mı iyidir sizce ? ahakan 5 yıl önce
    • @ahakan JBL markası elbette en iyi marka ama SONY markası'da iyi JFlaMusic kanalındaki kız SONY'i kullanıyor çoğu müzisyen Sony markasını kullanıyor benim bildiğim darkcrak 5 yıl önce