Bluetooth sağ ve sol kulaklığımı ayrı algılıyor, ne yapmalıyım?

Aşağıdaki gibi "musab realme buds air neo" diye ayrı ayrı 2 kulaklık ile eşleştiriyor arkadaşlar, birinden sağ kulaklık birinden sol kulaklık ses veriyor ayrı ayrı. Ama birlikte ses vermiyorlar, hangisini aktif yaparsam o çalıyor, ben ikisinin bir çalmasını istiyorum. Kulaklığı ilk aldığımda benim istediğim gibiydi, şimdi ne olduysa böyle oluyor, ne yapabilirim? Ne yaptıysam bulamadım. Bir de bu kulaklığın realme link diye bir uygulaması var. Kulaklığım bu.

kalenderrr kalenderrr (41)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İki eşleştirmeyi unut ve cihazını yeniden başlat. Cihazını yeniden başalttıktan sonra tekrardan kulaklığını etkinleştirmeyi dene.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • kutusundaki düğmeye basılı tutup kapattım, sonra açıp tekrar kurdum, ikisini de algıladı, teşekkür ederim. kalenderrr 3 yıl önce
    • Rica ederim @kalenderrr darkcrak 3 yıl önce