Bluetooth yığın hizmeti başlatılamadı hatası nasıl çözülür?

-1

Bluetooth yığın hizmeti başlatılamadı hatasının çözümü nedir?

Bluetooth yığın hizmeti başlatılamadı hatası nasıl çözülür?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Bluetooth yığın hizmeti başlatılamadı hatasını çözmek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

    1. Windows+R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini açın.
    2. services.msc yazın ve tamam butonuna tıklayın.
    3. Açılan Hizmetler penceresinde Bluetooth Destek Hizmetine tıklayın.
    4. Özellikler penceresinde Başlangıç türü seçeneğini Otomatik olarak seçin ve tamam butonuna tıklayın.

    Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.

    Adımları uygulamanıza rağmen hatayı almaya devam ediyorsanız, bluetooth sürücülerinizi güncellemeyi deneyin. Bluetooth sürücülerinizi güncellediğinizde sorun çözülecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)